Forum FanFick Forum Strona Główna FanFick Forum
Forum FanFicków o różnej tematyce
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Walka o władzę - zgłoszeniówka

 
Odpowiedz do tematu    Forum FanFick Forum Strona Główna » Zgłoszeniówki i pytania Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Walka o władzę - zgłoszeniówka
Autor Wiadomość
Messiak
Pseudoratownik medyczny



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Nie wiesz gdzie jestem? Odwróć się...
Płeć: ona

Post Walka o władzę - zgłoszeniówka
Zgloszeniowka:

Imię:
*Nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Charakter:
*Rasa: bóg / półbóg (heros) / człowiek

Klasa:
Typowo typowa XD: mag / wojownik / łucznik / włócznik / mnich(/kapłan) / druid
Typowo mieszczańska: złodziej(/bandyta) / rolnik / kupiec / kowal / zielarz << niepotrzebne wywalić XD" wybieramy tylko JEDNĄ klasę

*Broń:
miecz (krótki, jednoręczny, dwuręczny)
łuk (krótki, długi), kusza
sztylety (do walki), sztylety (do rzucania)
włócznia (jednoręczne, dwuręczne), oszczepy
kij, laska, różdżka
topór
halabarda, kosa, widły XD
katary (naręczne ostrza)
kastety
bicz, pejcz etc. >X3 (to dla bogów i półbogów tyko... żeńskich złyyych >X3)
maczuga, buławy
tarcza (duża, mała, puklerz)
proca

Szczególne umiejętności:

*Wygląd:
Włosy:
Oczy:
Wzrost:
Sylwetka: otyła / lekko gruba / umięśniona / normalna / szczupła / sexowna (XD) / chuda / wymizerowana /twój pomysł xD
Ubranie:

Znaki charakterystyczne:

Historia:

**

*Nazwisko: w przypadku boga przydomek (np. gromowładny XD”) albo nic
*Broń: można wybrać max 2 bronie, ale należy uważnie dobierać, np. łucznik nie będzie przecież nosił katarów ani kastetów. To trochę nielogiczne połączenie ^^” ; przy niektórych broniach (dwuręcznych i tych wymagających dużesz zwinności i szybkości) nie nosi się tarczy – łuki, kusze, kije, laski, dwuręczne włócznie, sztylety, katary
*Wygląd: jeśli robicie ludzi to nie dawajcie im naturalnie fioletowych wlosow ani czerwonych oczu. i nie, tu nie ma farb do włosów (farbcie sie kfiatkami czy co tam wymyślicie... na realia RPG xD"), ani soczewek zmieniajacych kolor oczu xD"

**

Dialogi piszemy " kursywą "
Zwykłą treść " normalnym"
Treśći nie dotyczące opowiadania " pogrubionym "

Walka toczy się pomiędzy bogami i półbogami o dominację. Bogowie się za bardzo żądzą, nie zwracają uwagi na ludzi, którym jest źle, a przecież powinni o nich dbać. półbogowie to widzą, a że sami są w połowie ludźmi to ich to mocno dotyka i chcą ukrócić trochę władzy bogom. Chociaż nie wszyscy herosi opowiadają się po stronie ludzi, niektórzy wolą sprzymierzyć się z bogami.

***

ps.1 : jeszcze dopisać krótką historię postaci - skąd się wzięła, co robi i co tam wam strzeli do łba, żeby napisać ^^

***

włala XD


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Messiak dnia Pon 13:02, 11 Cze 2007, w całości zmieniany 4 razy
Czw 17:00, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora
Tak.Toperz
Samica Batmana XD



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/4
Skąd: a SKĄDże!

Post
Imię: Hawwa
*Nazwisko: [nieujawnione]
Płeć: kobieta
Wiek: wygląda na 16, choć ma ponad 90 (nie ma to jak magiczne ziółka i boski ojciec) ^^
Charakter: uparta, nieufna, lojalna, posiada Cudowny Dar Do Wpadania w Kłopoty i Jeszcze Cudowniejszy Dar Do Wychodzenia z Tych Kłopotów Cało, chociaż tego nie pokazuje żywi niepochamowany wstręt do goblinów (jak jest jakiś w pobliżu, dostaje migreny).
*Rasa: półbóg (heros) - boska połowa po tacie

Klasa:
druid(ka)
*Broń:
miecz - półtorak, w srebrnej, dziwnie rzeźbionej pochwie, używany od wielkiego dzwonu
sztylet
Szczególne umiejętności: specjalizuje się we wróżbach z wnętrzności roślin (dla wrażliwszych klientów xD) i zwierząt oraz ziołolecznictwie, prawie bezbolesne kastrowanie wrogów płci wiadomej

*Wygląd:
Włosy: ciemne, falowane, do kolan
Oczy: zielone
Wzrost: trudno określić; patrzenie na nią przez dłuższą chwilę powoduje zakrzywienia czasoprzestrzeni i problemy w Spodniach Czasu
Sylwetka: raczej drobna, j.w.
Ubranie: lekka kolczuga (mam nadzieję, że to się do broni nie zalicza?) płócienna tunika, nieco poplamiona (ach, to wróżenie, trochę niechlujna robota) przepasana skórzanym pasem z mnóstwem różnych woreczków z niezdientyfikowaną zawartością, długi szarozielony płaszcz z kapturem

Znaki charakterystyczne: rozmyta sylwetka, dla ludzi o bystrzejszym wzroku - blizna na prawej dłoni


Post został pochwalony 0 razy
Pią 18:45, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Shelleen
Shelleeństwo do sześcianu xD



Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 116
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Gdynia Ciasteczkowo

Post
Imię: Kidagakash (dla znajomych Kida xD)
*Nazwisko: Silver
Płeć: Kobieta
(według mężczyzn xDDD-dop. Shell)
Wiek: 19
Charakter: Złośliwa, pyskata ale rozmowna i wychowana (w miarę możliwości)
*Rasa: półbóg (Nie kosiam cię Mess xD)

Klasa:
łucznik
*Broń:

łuk długi,

Szczególne umiejętności: Trafia w każdy cel widoczny na horyzoncie. POtrafi oczytywać ludzkie emocje co jest dosyć dziwne dla innych łuczników xD Potrafi "zaczarować" strzały, transmutować je w locie oraz "wysyłać poleconym"(strzałą) klątwy na przeciwnika xD Jest niesamowitą akrobatką!

*Wygląd:
Włosy: Ciemny brąz
Oczy: Niesamowicie chłodny błękit
Wzrost: Wysoka ok. 176 cm
Sylwetka: normalna (85C , M XD )
Ubranie: Błękitna bluzka z nieznanymi dla nikogo symbolami, Obcisłe legginsy(czarne) oraz krótką (no nie możesz tego zrobić Messa!! Ja kocham spódnice xD nie oddam tego małego skrawka materiału który mi został ) błękitną spódnicę z bardzo dużą ilością falban (o dziwo nie przeszkadza jej podczas walki i akrobacji)


Znaki charakterystyczne: Błękitne tatuaże na wierzchu dłoni w kształcie heksagramu otoczonego nieznanymi dla nikogo symbolami.

**
Ja wiem ... w niektórych momentach poniosła mnie fantazja (ZA BARDZO) Ale co najdziwniejsze Kidagakash jest na prawdę mną xDDDD



Żegnam się zanim kogoś zabijęxD


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Shelleen dnia Pon 16:26, 11 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:18, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Tak.Toperz
Samica Batmana XD



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/4
Skąd: a SKĄDże!

Post
Shelleen napisał:
otoczonego nieznanymi dla nikogo symbolami.


To [symbole] genialne jest xD


Post został pochwalony 0 razy
Pią 23:02, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Shelleen
Shelleeństwo do sześcianu xD



Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 116
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Gdynia Ciasteczkowo

Post
Nie rozumiem o co ci chodzi XDDD


Post został pochwalony 0 razy
Sob 11:19, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Messiak
Pseudoratownik medyczny



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Nie wiesz gdzie jestem? Odwróć się...
Płeć: ona

Post
@Shell: twoja postać to istna Mary-Sue i niemożliwe jest by istniał taki człowiek ==" spódnica jak to spódnica - KRĘPUJE ruchy i szpagatu ot tak sobie nie zrobisz ani wielu pierdół, bo "zahaczysz"
jak może trafiać w każdy cel na horyzoncie? horyzont to takie coś hen daleko xD
to zdecydowanie człowiekiem NIE jest. jak człowiek to człowiek, magia i transmutacja to dla niego nieosiągalne jest (chyba, że coś w stylu "o bogini chaosu, Imadae, ześlij klątwę zatrucia ciała na te plugawe stworzenie")

@Toperz: nie zrozumiałam tego wzrostu ^^"
kolczuga to ciuch jak nic XD


ps. dodałam historię, bo sie wlasnie skapnelam ze nie ma ^^" herosi opowiedziec sie po jakiej stronie tudziez napisac ze wyjdzie w trakcie >3

Kayako: Ej! Czuję się zbulwersowana (to przez głupawkę) tymi albowiem zdaniami - "twoja postać to istna Mary-Sue" i "to zdecydowanie człowiekiem NIE jest." - takie zboczenie zawodowe mam, że zawszę takie rzeczy wyłapię.
Wiem, mam dałna XD
No to pa *tuli Messiaste*.



Post został pochwalony 0 razy
Sob 19:23, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Desira
brak rangi :P



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Zewsząd i z nikąd

Post
*wymachuje rączką* ja! ja się zgłaszać ^^!

No wiec *wdech*

Imię: Sule
Nazwisko:
Wiek: oko 18 *czyli młodziutka jak na półboga*
Charakter: niesmiała, cicha, przy przyjaciołach wesoła i otwarta. Gdy się wkurzy chętnie komus przwali. Ponieważ jest młoda jest nie do końca doświadczona patrz: posługiwanie się mocami moze nie zawsze wyjść jej dobrze* gdy ktoś ją mocno zrani, bardzo zadko wybacza, jesli w ogole.
Rasa: półbóg

Klasa: wojownik
Broń:Miecz jednoręczny, sztylety do rzucania
Szczeolne umiejętności: zwinność, umeijętność przemiany w niektóre zwierzęta *opanowała do perfekcji przemianę w panterę, wilka, fokę, jastrzębia - wszystko biale xDD, pracuje nad smokiem* wytrzymała.
Uaktywniony talizman pozwala jej rzucać wiązki światla oślepiające wroga.

Wyglad:
włosy: białe, długie za łopatki, przed walką związuje w kuc
oczy: jasnoniebieskie
wzrost: raczej niska - 166 cm
Cera: blada, prawie biała
Sylwteka: szczupła, lekko umieśniona
Ubranie: Czarna bluzka, czarne spodnie, czarne buty do półłydki, szarozielony plaszcz kamuflujący. Na szyji talizman w kształcie oka jastrzębia

Znaki szczególne: blizna na całych plecach od lewego barku do prawej części dolnej pleców


Post został pochwalony 0 razy
Sob 19:48, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Shelleen
Shelleeństwo do sześcianu xD



Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 116
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Gdynia Ciasteczkowo

Post
Dobra to niech będzie półbóg...Messa czepiasz się mnie i moich wyimaginowanych schizów jak nietoperz xD


Post został pochwalony 0 razy
Nie 16:07, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
Messiak
Pseudoratownik medyczny



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Nie wiesz gdzie jestem? Odwróć się...
Płeć: ona

Post
@Shell: to zmień, bo wywalę i od nowa będziesz robić. i spódnicę też


Post został pochwalony 0 razy
Nie 19:25, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
A
Successor of L



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 43
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

Płeć: on

Post
Czytam tytuł tematu, myślę "Jak nic będzie o IV RP".
Czytam [pobieżnie] posty w temacie, myślę "Znowu się przeliczyłaś, wredoto".

Postuluję o wprowadzenie ćwierćbogów, półrusałków, kaczki [a co to? już o władzę walczyć nie mogą?!] i portfele [Łowcy, Łowcy, Łowcy...].

I jeszcze do broni widły i łopaty! Rażący brak.

Swojego CV tudzież podania o występy nie wyślę, za mało magiczna jestem, prozaiczna do bólu, wysportowana nie w tych dziedzinach, co potrzeba, a o posługiwaniu się w/w bronią mogę sobie pomarzyć... Rok temu u kolegi z prawdziwego łuku refleksyjnego wypuściłam jedną strzałę prosto w żywopłot sąsiadów.


Z góry wiem, że będę musiała przepraszać. Wiem, kto poczuje się urażony. Mess, liczę na Twoje poczucie humoru Wink .


Post został pochwalony 0 razy
Sob 23:35, 19 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FanFick Forum Strona Główna » Zgłoszeniówki i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin